Bruslení prosinec 2023

Jedna, dvě, neřkuli více much jednou ranou

Tak jsme se dočkali. Tradičního bruslení pro Závišany, které každoročně během zimních měsíců pro Vás organizujeme. Že nemáte brusle? Nevadí. Máte hned další přání, které můžete připsat do svého dopisu pro Ježíška. Vždyť kouzelné botky s noži se vždy hodí a je jedno, zda šponujete piruety na Kajzru či na zimáku. První bruslení je jako vždy na druhý svátek vánoční. A hned můžete, obrazně řečeno, zabít druhou mouchu. To, když si hodinovým pohybem na ledě alespoň na chvíli narušíte „vánoční bobtnání“. Určitě tam potkáte spoustu přátel, sousedy, kamarády ze školy či školky. Skvělá příležitost k pochlubení se, co jste objevili pod stromečkem. Třeba k bruslím hokejku. Že by další moucha? Jen připomínáme, že na bruslení samozřejmě opět zveme nejen naši širokou členskou základnu, ale i nečleny.

Krásné a pohodové prožití vánočních svátků a na setkání s Vámi na bruslích se těší TJ Závišice.